رزرو و نوبت دهی

 جهت رزرو وقت عکاسی، ابتدا با آتلیه تماس بگیرید و از وقت های آزاد استودیو مطلع شوید و زمانی را که برایتان مناسب تر است انتخاب فرمایید. ما وقت مورد نظر را به صورت اختصاصی برای شما ثبت می کنیم .
مبلغ پرداخت شده جزء خرید شما محسوب می شود و چنانچه تعداد عکسهای منتخب شما کمتر از 100000 تومان شود ، الباقی مبلغ به شما عودت داده خواهد شد.

وقت عکاسی شما چگونه قطعی میشود؟

پس از آن که حضوری یا تلفنی وقت را برای عکاسی رزرو فرمودید، لازم است حد اکثر ظرف 48 ساعت شماره پیگیری مبلغ پیش پرداخت 100000 تومانی را اعلام فرماید تا وقتی که گرفته اید، قطعی شود، در غیر این صورت وقت شما به صورت خودکار از روی سیستم حذف خواهد شد و در صورت تمایل باید مجددا وقت بگیرید.
 

شرایط کنسل کردن وقت

چنانچه مراحل گرفتن وقت را طی کرده اید اما بنابر دلیلی امکان حضور در زمان مقرر را ندارید عنایت فرموده و سریعا به آتلیه اطلاع دهید.

در صورتیکه هنوز 48 ساعت به زمان عکاسی باقی مانده باشد مبلغ پرداختی شما همان روز عودت داده میشود، اما چنانچه کمتر از 48 ساعت به زمان وقت عکاسی شما باقی مانده باشد، در صورتیکه بتوانیم مشتری دیگری را جایگزین کنیم بازهم مبلغ پرداخت شده را عودت میدهیم.

در مجموع در مواقع اضطراری تلاش ما بر مبنای همکاری با مشتریان عزیزمان است، فقط خواهشمندیم حتما در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.