سوالات متداول

1آیا آتلیه پارس عکس ورودیه دارد؟
خیر، آتلیه پارس عکس ورودی ندارد.
2آیا در تعداد عکسهای منتخب محدودیتی وجود دارد؟
خیر، در آتلیه پارس عکس هیچ محدودیتی برای تعداد عکسهای انتخابی وجود ندارد و حتی انتخاب یک فریم هم پذیرفته است. فقط اگر قصد دارید که انتخاب محدودی داشته باشید در زمان رزرو وقت آتلیه را مطلع سازید تا اقدامات مربوطه انجام پذیرد.
3چه وقت از روز برای عکاسی از کودک مناسب است؟
بهتر است وقتی را برای عکاسی رزرو فرمایید که طبق عادت میدانید کودکتان در آن زمان از روز معمولا سرحال تر است.
4آیا آتلیه پارس عکس هدایا هم دارد؟
هدایایی داریم که با احترام به مشتریان عزیزمان تقدیم می کنیم. اما تا پایان کار عنوان نمی کنیم. زیرا ترجیح می دهیم اگر آتلیه پارس عکس را انتخاب می فرمایید، به خاطر هدیه نباشد، بلکه به علت کیفیت کار و هماهنگی بین سلیقه هایمان افتخار خدمتگزاری پیدا کنیم.
5آیا فایل عکس ها را تحویل می دهید؟
فایل قابل چاپ آن دسته از عکس هایی را که انتخاب می فرمایید در پایان کار روی cd تحویل می دهیم. این فایل ها قابلیت استفاده در فیسبوک ،اینستاگرام، وایبر و دیگر شبکه های اجتماعی را دارند.همچنین می توانید آن ها را روی بک راند موبایل، تبلت و مانیتور خود قرار دهید یا به صورت slide show بر روی دستگاه های player مشاهده فرمایید.
6آیا مشتریان مکلفند که از هر دکور، حداقل یک عکس را انتخاب کنند؟
خیر، در آتلیه پارس عکس هیچ الزامی برای انتخاب اجباری وجود ندارند و مشتریان ما از بین عکس ها، فقط مواردی که مورد تائیدشان باشد را انتخاب می کنند.
7آتلیه پارس عکس چه روز هایی تعطیل است؟
ما فقط جمعه ها تعطیل هستیم. اما دیگر ایام هفته حتی تعطیلات رسمی وسط هفته نیز باز هستیم با این وجود لطفا همیشه قبل از مراجعه حضوری با آتلیه تماس بگیرید.
8چه تعداد نفراتی می توانند کودک را در آتلیه همراهی کنند؟
نفرات همراه کودک بهتر است بیشتر از 2 الی 3 نفر نباشند. اگر در هنگام عکاسی، اطراف کودک بیش از اندازه شلوغ شود، تمرکز خود را از دست می دهد و ممکن است از همکاری با عکاس سر باز زند.چناچه پس از عکاسی از کودک خود، در انتها قصد گرفتن عکس های خانوادگی با تعداد نفرات بیش از 5 نفر را دارید، لطفا در هنگام رزرو وقت این موضوع را به ما اعلام فرمایید تا راهکار های مربوطه به شما ارائه گردد.